Nagrobki i Pomniki Lubaczów RAKPOL

Gdzie można zamówić niedrogie nagrobki w Lubaczowie?

W dzisiejszych czasach wiele firm kamieniarskich działa jako pośrednik przez co zawyżają cenę nominalną nagrobka granitowego. Nasz zakład kamieniarski profesjonalizuje się w produkcji nagrobki Lubaczów od ponad 30 lat. Dzięki temu, że firma Rakpol jest zakładem produkcyjnym działamy bez pośredników - co daje nam konkurencyjność cenową w branży kamieniarskiej. Surowce niezbędne do wykonania nagrobka zamawiamy z całego świata. Są to granity pierwszego gatunku certyfikowane na które udzielamy 100% gwarancji. Firma Rakpol gwarantuje usługę kompleksową od przygotowania miejsca do pochówku po montaż nagrobka granitowego.

Jakie wykonuje usługi zakład kamieniarski w Lubaczowie ?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

 • Nagrobka
 • Grobowca ziemnego
 • Pomnik granitowy
 • Kominka
 • Blaty kuchenne i łazienkowe
 • Parapety
 • Rzeźby
 • Elementy dekoracyjne ( krzyże, książki granitowe)
 • Prace remontowo budowlane
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski

Pomniki i Nagrobki Lubaczów - RAKPOL

Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz telefon: 796 912 966

 

Nagrobki Lubaczów - oddział firmy RAKPOL

 

Firma Rakpol działa w mieście Lubaczów i na terenie powiatu Lubaczowskiego, oferowane produkty to nagrobki, pomnikim obróbki kamienia, układania bruku.

Dojeżdzamy do klienta pod wskazany adres i dowolną godzinę, prosimy dzwonić pod numer telefonu 796 912 966.

Posiadamy własne zasoby maszynowe i kamienia, za czym idą duże możliwości indywidualizowania zamówień na nagrobki lub pomniki.

<

Cmentarze w Lubaczowie:

 • cmentarz żydowski,
 • cmentarz komunalny z 2. poł. XIX w.

 

 1. Kościół rzymskokatolicki
  1. Dekanat Lubaczów
   1. Parafia pw. św. Stanisława

    Konkatedra bł. Jakuba Strzemię w Lubaczowie
    Kościół św. Stanisława Biskupa w Lubaczowie
   2. Parafia pw. św. Karola Boromeusza

   

 2. Kościół greckokatolicki
  1. Parafia pw. św. Mikołaja Cudotwórcy
 3.  Świadkowie Jehowy
  1. Zbór Świadków Jehowy
 4.  Byłe wyznania
  1. Judaizm. W mieście istniało niegdyś pięć synagog:
   1. Stara synagoga w Lubaczowie
   2. Nowa synagoga w Lubaczowie
   3. Mała synagoga w Lubaczowie
   4. Zachodnia synagoga w Lubaczowie
   5. Wschodnia synagoga w Lubaczowie

Obecnie jedyną pamiątką po tutejszej gminie żydowskiej jest cmentarz.

 

Powiat lubaczowski

Prawa miejskie 1376

Liczba ludności 12179

Kod pocztowy

37-610

Urząd miejski

Rynek 26

37-600 Lubaczów

Województwo Podkarpackie

 

Oferta

Nagrobki Pojedyncze

W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada bardzo duży wybór nagrobków pojedynczych dostępnych od ręki. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że wszystkie nagrobki wykonywane są precyzyjnie, sumiennie i indywidualnie pod każdego klienta. Pomniki tworzone są z granitu pierwszego gatunku. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka pojedynczego. Aby urozmaicić wygląd pomnika posiadamy w ofercie takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Podwójne Nagrobki

Zakład Kamieniarski RakPol posiada bogatą ofertę nagrobków podwójnych. Każdy projekt wykonany jest z bardzo wysoką starannością. Posiadamy dużą różnorodność materiałów eksploatacyjnych, z których tworzymy nagrobki. Każdy projekt wykonywany jest wedle życzenia klienta. Mamy możliwość wykonania podwójnych pomników grobowych o różnych wzorach i kształtach. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka podwójnego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków podwójnych. W swojej ofercie mamy także dodatki do nagrobków podwójnych takie jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Nagrobki standardowe

Zakład Kamieniarski RakPol w swojej ofercie posiada ogromny wybór nagrobków standardowych. Długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że nagrobki standardowe wykonywane są precyzyjnie i sumiennie. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie pod każdego klienta. Oferujemy doskonałe ceny pomników standardowych. Wykonujemy nagrobki standardowe o różnych wzorach i kształtach. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka standardowego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków standardowych. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu do pomników standardowych takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.


Lubaczów - Tomaszów Lubelski

Dojazd do Zakładu Kamieniarskiego Rakpol z miejscowości Lubaczów zajmuje około 40 minut. Kieruj się Kardynała Stefana Wyszyńskiego DW 867 na południowy zachód w stronę Grunwaldzka przez 230 metrów. Następnie skręć w prawo Unii Lubelskiej DW866 i jedź prosto przez około 11 km. Na rondzie prosto na Solidarności DW865 przez 29 km. W Bełżcu skręć w lewo w Zamojska DK17 przez niecałe 8 kilometrów aż dojedziesz do głównego ronda w Tomaszowie Lubelskim. Na rondzie drugi zjazd w Zamojska DK17. Jadąc cały czas prosto mijamy sygnalizacje świetlną i dosłownie za stacją benzynową Orlen skręcamy w lewo. Po przebyciu około 100 metrów widoczny jest baner z reklamą Firmy Rakpol jak i wystawą nagrobków i pomników granitowych. Jadąc z Lubaczowa mijasz miejscowości takie jak Dachnów, Cieszanów, Kowalówka, Płazów, Narol, Bełżec.

Nagrobki z granitu Lubaczów

Obecnie granit to jeden z najbardziej polecanych skał naturalnych używanych w produkcji nagrobków w Lubaczowie. Jest ogromnie odporny na warunki klimatyczne, zdaje egzamin wyjątkowo dobrze przy srogich zimach jak i ogromnych upałach. Odporność granitu na wilgoć jest ogromnym plusem. W przeciwieństwie do piaskowca , który ma strukturę chropowatą granit jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości dzięki gładkiej powierzchni. Przy regularnej konserwacji nagrobek granitowy nie ma prawa matowieć ani blaknąć. Jego wybór kolorystyczny, elegancja i dostojność oddaje powagę i hołd miejsca pochówku. Kamieniarstwo Rakpol rekomenduje użycie granitu przy realizacji nagrobka lub pomnika w Lubaczowie.

Nagrobki z marmuru Lubaczów

Marmur to kamień naturalny. Jest elegancki o zastosowaniu dekoracyjnym. Występuje w wielu kolorach i wzorach, najbardziej powszechny jest biały, ale można wyselekcjonować też na przykład : żółty, zielony ,granatowy, brązowy czy czarny. Czy warto zdecydować się na nagrobek marmurowy na cmentarzu w Lubaczowioe? Począwszy od tego, że marmur to skała porowata, która jest podatna jest na wilgoć oraz, łatwa w zarysowaniu w odróżnieniu od granitu. Dlatego jeżeli konsument zdecyduje się na wybór nagrobka marmurowego powinien regularnie pielęgnować i konserwować produkt. W przeciwnym razie marmur będzie narażony na utracenie walorów estetycznych. W realizacjach budowlanych marmur sprawdzi się perfekcyjnie. Najczęściej jest używany w zabudowach kominków, blatów kuchennych, podłóg, parapetów czy ścian. Dużym plusem marmuru jest to iż bardzo dobrze przewodzi ciepło co daje ciepło w domach rodzinnych. Najlepszym wyjściem przy wyborze marmuru jest aranżacja wnętrz, natomiast ku czci zmarłym Rakpol Zakład Kamieniarski rekomenduje wybrać nagrobek granitowy

 

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759