796-912-966
606-382-759

Nasze Realizacje

Nagrobki, pomniki Szczebrzeszyn

Jak wygląda przebieg zamówienia i wycena nagrobka w miejscowości Szczebrzeszyn?

W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny lub osobisty pod numer 606382759 lub 796912966. Drugi krok to ustalenie na jakim cmentarzu Firma Rakpol ma wykonać zleconą usługę. Następnie ustalamy jaki rodzaj nagrobka i grubość poszczególnych elementów pomnika. W dalszej kolejności opierając się na wymiarach oraz grubości nagrobka zostaje przez nas wyznaczona cena . Aby dokonać szczegółowych pomiarów nagrobka, a także aby wyznaczyć jego cenę konieczne jest zaplanowanie spotkania z klientem na cmentarzu w umówionym miejscu. We wcześniejszym ustalonym terminie następuje złożenie nagrobka w określonym miejscu. Końcowym etapem jest rozliczenie się z klientem wyłączając z kosztów wypłaconą zaliczkę.

Jakie jakie zalety daje zakup nagrobka w Szczebrzeszynie?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:
<ul>
<li>Ponad 30 letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej</li>
<li>Rozmaity wybór granitów/marmurów z całego świata ( Brazylia, Francja, Hiszpania, Indie, Kanada itd. )</li>
<li>Profesjonalny park maszynowy</li>
<li>Gwarancja granitu pierwszego gatunku</li>
<li>Firma Rakpol prosperuje bez pośredników co daje konkurencyjne ceny w branży kamieniarskiej</li>
<li>Wykonujemy usługi kompleksowo od przygotowania grobowca do pochówku po montaż nagrobka</li>
<li>Pisemna gwarancja na nagrobek</li>
</ul>


Firma Rakpol oferuje na terenie gminy Szczebrzeszyn dostępne ceny nagrobków, pomników, obróbki kamienia, układania bruku. Nagrobki Pomniki Szczebrzeszyn – RAKPOL to atrakcyjna marka dla Ciebie.

Dotrzemy do klienta w dowolne miejsce, prosimy dzwonić pod numer telefonu 796 912 966.

Posiadamy własne zasoby maszynowe i kamienia, za czym idą duże możliwości indywidualizowania zamówień na nagrobki lub pomniki.

Religia w Szczebrzeszynie:

  1. Kościół parafialny  św. Katarzyny z XVII wieku w stylu barokowym
  2. Kościół parafialny  św. Mikołaja z XVII wieku w stylu barokowym
  3. Cerkiew Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy z XII wieku, należąca do parafii w Zamościu; najstarsza czynna świątynia prawosławna w Polsce
  4. Synagoga w Szczebrzeszynie z XVII w.
  5. Cmentarz żydowski w Szczebrzeszynie
  6. Kaplica św. Leonarda z 1908 roku i cmentarz katolicki

Powiat zamojski

Gmina Szczebrzeszyn

Liczba ludności 5132

Prawa miejskie 1352

Kod pocztowy

22-460

Województwo Lubelskie


Nagrobki Pojedyncze


W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada bardzo duży wybór nagrobków pojedynczych dostępnych od ręki. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że wszystkie nagrobki wykonywane są precyzyjnie, sumiennie i indywidualnie pod każdego klienta. Pomniki tworzone są z granitu pierwszego gatunku. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka pojedynczego. Aby urozmaicić wygląd pomnika posiadamy w ofercie takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.Podwójne Nagrobki


Zakład Kamieniarski RakPol posiada bogatą ofertę nagrobków podwójnych. Każdy projekt wykonany jest z bardzo wysoką starannością. Posiadamy dużą różnorodność materiałów eksploatacyjnych, z których tworzymy nagrobki. Każdy projekt wykonywany jest wedle życzenia klienta. Mamy możliwość wykonania podwójnych pomników grobowych o różnych wzorach i kształtach. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka podwójnego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków podwójnych. W swojej ofercie mamy także dodatki do nagrobków podwójnych takie jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.Nagrobki standardowe


Zakład Kamieniarski RakPol w swojej ofercie posiada ogromny wybór nagrobków standardowych. Długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że nagrobki standardowe wykonywane są precyzyjnie i sumiennie. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie pod każdego klienta. Oferujemy doskonałe ceny pomników standardowych. Wykonujemy nagrobki standardowe o różnych wzorach i kształtach. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka standardowego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków standardowych. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu do pomników standardowych takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.


Schody i realizacje budowlane


Zakład Kamieniarski RakPol oferuje nie tylko wyrób i montaż nagrobków ale także może zaoferować wszelkie usługi budowle takie jak: schody, blaty łazienkowe i kuchenne, parapety, kominki. Granit charakteryzuje się ogromną odpornością na wysoką jak i niską temperaturę, zarysowania, jest odporny na różnorodne środki czyszczące oraz kwasy stosowane w kuchniach. Równie ważną zaletą jest to, że granit jest odporny na wilgoć, dlatego tak chętnie jest wykorzystywany w realizacjach budowlanych. . PosadzkiBlaty kuchenne i łazienkowe


Blaty kuchenne i łazienkoweFirma RakPol oprócz szerokiej oferty z nagrobkami może zaoferować wszelkiego rodzaju realizacje budowlane, takie jak: schody, kominki, łazienki, parapety, blaty kuchenne i wiele innych. Realizujemy na terenie Lubelszczyzny różnego rodzaju zamówienia począwszy od drobnych i indywidualnych zleceń po duże inwestycje budowlane. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz staramy się dobrać odpowiedni kamień do realizacji zamówienia, tak by każda realizacja budowlana mogła cieszyć się długą żywotnością. Firma RakPol posiada bardzo atrakcyjne ceny. Staramy się by termin oczekiwania na realizacje budowlaną był zgony z umową zlecenia Klienta.

Tablice i rzeźby


W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada również rzeźby i tablice. Każda rzeźba jest wykonana ręcznie z ogromną precyzją i dbałością. Wykonujemy różnego rodzaju rzeźby według wymagań klienta. Są to między innymi: kwiaty, drzewa, krzyże, postać Matki Boskiej, Jezusa, Aniołów. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykonania rzeźb i tablic po ich montaż. Nasza firma posiada jedne z najlepszych cen ręcznie wykonywanych rzeźb i tablic.

Płyty granitowe


Kamieniarstwo RakPol posiada szeroki asortyment płyt granitowych z różnych zakątków świata. Każdego roku sprowadzamy kilkanaście odmian granitu, który jest najlepszym materiałem do wykonania nagrobków pojedynczych, podwójnych, nagrobków standardowych jaki również jest wspaniałym materiałem do realizacji budowlanych. Płyty granitowe dostarczane do naszego zakładu są materiałem pierwszego gatunku, na które Zakład Kamieniarski RakPol udziela pisemnej gwarancji.

Szczebrzeszyn – Tomaszów Lubelski

Droga do zakładu Kamieniarskiego Rakpol z miejscowości Szczebrzeszyn. Kieruj się Zamojska/DK74 na południowy zachód w stronę Placu Tadeusza Kościuszki. Jedź prosto wzdłuż Placu Tadeusza Kościuszki, następnie skręć w lewo w ul. Zwierzyniecką i jedź prosto przez 10 kilometrów. Na rondzie zjedź trzecim zjazdem w ul. Partyzantów, kieruj się do kolejnego ronda i zjedź pierwszym zjazdem w ul. 1 Maja i jedź prosto przez około 16 kilometrów. Dalej jedź wzdłuż ul. Chodorowskiego. Następnie cały czas prosto i mijasz takie miejscowości jak : Zwierzyniec, Józefów, Ciotusza Stara, Łasochy. Wjeżdżając do Tomaszowa Lubelskiego na pierwszym rondzie trzeci zjazd wzdłuż ulicy Wojska Polskiego. Następnie na pierwszym skrzyżowaniu w prawo w kierunku Folwarcznej około 1 kilometro. Kolejnie skręć w prawo i jadąc cały czas prosto około 1 kilometr aż zauważalny będzie baner z reklamą Firmy Rakpol wraz z wystawą nagrobków i pomników granitowych.