Nagrobki i Pomniki Szczebrzeszyn RAKPOL

Jak wygląda przebieg zamówienia i wycena nagrobka w miejscowości Szczebrzeszyn?

W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny lub osobisty pod numer 606382759 lub 796912966. Drugi krok to ustalenie na jakim cmentarzu Firma Rakpol ma wykonać zleconą usługę. Następnie ustalamy jaki rodzaj nagrobka i grubość poszczególnych elementów pomnika. W dalszej kolejności opierając się na wymiarach oraz grubości nagrobka zostaje przez nas wyznaczona cena . Aby dokonać szczegółowych pomiarów nagrobka, a także aby wyznaczyć jego cenę konieczne jest zaplanowanie spotkania z klientem na cmentarzu w umówionym miejscu. We wcześniejszym ustalonym terminie następuje złożenie nagrobka w określonym miejscu. Końcowym etapem jest rozliczenie się z klientem wyłączając z kosztów wypłaconą zaliczkę.

Jakie jakie zalety daje zakup nagrobka w Szczebrzeszynie?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

 • Ponad 30 letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej
 • Rozmaity wybór granitów/marmurów z całego świata ( Brazylia, Francja, Hiszpania, Indie, Kanada itd. )
 • Profesjonalny park maszynowy
 • Gwarancja granitu pierwszego gatunku
 • Firma Rakpol prosperuje bez pośredników co daje konkurencyjne ceny w branży kamieniarskiej
 • Wykonujemy usługi kompleksowo od przygotowania grobowca do pochówku po montaż nagrobka
 • Pisemna gwarancja na nagrobek
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski

Pomniki i Nagrobki Szczebrzeszyn - RAKPOL

Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz telefon: 796 912 966

 

Nagrobki Szczebrzeszyn - odddział firmy RAKPOL

Firma Rakpol oferuje na terenie gminy Szczebrzeszyn dostępne ceny nagrobków, pomników, obróbki kamienia, układania bruku. Nagrobki Pomniki Szczebrzeszyn - RAKPOL to atrakcyjna marka dla Ciebie.

Dotrzemy do klienta w dowolne miejsce, prosimy dzwonić pod numer telefonu 796 912 966.

Posiadamy własne zasoby maszynowe i kamienia, za czym idą duże możliwości indywidualizowania zamówień na nagrobki lub pomniki.

 

Religia w Szczebrzeszynie:

 1. Kościół parafialny  św. Katarzyny z XVII wieku w stylu barokowym
 2. Kościół parafialny  św. Mikołaja z XVII wieku w stylu barokowym
 3. Cerkiew Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy z XII wieku, należąca do parafii w Zamościu; najstarsza czynna świątynia prawosławna w Polsce
 4. Synagoga w Szczebrzeszynie z XVII w.
 5. Cmentarz żydowski w Szczebrzeszynie
 6. Kaplica św. Leonarda z 1908 roku i cmentarz katolicki

Powiat zamojski

Gmina Szczebrzeszyn

Liczba ludności 5132

Prawa miejskie 1352

Kod pocztowy

22-460

Województwo Lubelskie

 

Oferta

Nagrobki Pojedyncze

W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada bardzo duży wybór nagrobków pojedynczych dostępnych od ręki. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że wszystkie nagrobki wykonywane są precyzyjnie, sumiennie i indywidualnie pod każdego klienta. Pomniki tworzone są z granitu pierwszego gatunku. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka pojedynczego. Aby urozmaicić wygląd pomnika posiadamy w ofercie takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Podwójne Nagrobki

Zakład Kamieniarski RakPol posiada bogatą ofertę nagrobków podwójnych. Każdy projekt wykonany jest z bardzo wysoką starannością. Posiadamy dużą różnorodność materiałów eksploatacyjnych, z których tworzymy nagrobki. Każdy projekt wykonywany jest wedle życzenia klienta. Mamy możliwość wykonania podwójnych pomników grobowych o różnych wzorach i kształtach. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka podwójnego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków podwójnych. W swojej ofercie mamy także dodatki do nagrobków podwójnych takie jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Nagrobki standardowe

Zakład Kamieniarski RakPol w swojej ofercie posiada ogromny wybór nagrobków standardowych. Długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że nagrobki standardowe wykonywane są precyzyjnie i sumiennie. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie pod każdego klienta. Oferujemy doskonałe ceny pomników standardowych. Wykonujemy nagrobki standardowe o różnych wzorach i kształtach. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka standardowego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków standardowych. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu do pomników standardowych takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.


Szczebrzeszyn - Tomaszów Lubelski

Droga do zakładu Kamieniarskiego Rakpol z miejscowości Szczebrzeszyn. Kieruj się Zamojska/DK74 na południowy zachód w stronę Placu Tadeusza Kościuszki. Jedź prosto wzdłuż Placu Tadeusza Kościuszki, następnie skręć w lewo w ul. Zwierzyniecką i jedź prosto przez 10 kilometrów. Na rondzie zjedź trzecim zjazdem w ul. Partyzantów, kieruj się do kolejnego ronda i zjedź pierwszym zjazdem w ul. 1 Maja i jedź prosto przez około 16 kilometrów. Dalej jedź wzdłuż ul. Chodorowskiego. Następnie cały czas prosto i mijasz takie miejscowości jak : Zwierzyniec, Józefów, Ciotusza Stara, Łasochy. Wjeżdżając do Tomaszowa Lubelskiego na pierwszym rondzie trzeci zjazd wzdłuż ulicy Wojska Polskiego. Następnie na pierwszym skrzyżowaniu w prawo w kierunku Folwarcznej około 1 kilometro. Kolejnie skręć w prawo i jadąc cały czas prosto około 1 kilometr aż zauważalny będzie baner z reklamą Firmy Rakpol wraz z wystawą nagrobków i pomników granitowych.

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759