Nagrobki i Pomniki Skierbieszów - RAKPOL

Jak wygląda przebieg zamówienia i wycena nagrobka w miejscowości Skierbieszów?

W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny lub osobisty pod numer 606382759 lub 796912966. Drugi krok to ustalenie na jakim cmentarzu Firma Rakpol ma wykonać zleconą usługę. Następnie ustalamy jaki rodzaj nagrobka i grubość poszczególnych elementów pomnika. W dalszej kolejności opierając się na wymiarach oraz grubości nagrobka zostaje przez nas wyznaczona cena . Aby dokonać szczegółowych pomiarów nagrobka, a także aby wyznaczyć jego cenę konieczne jest zaplanowanie spotkania z klientem na cmentarzu w umówionym miejscu. We wcześniejszym ustalonym terminie następuje złożenie nagrobka w określonym miejscu. Końcowym etapem jest rozliczenie się z klientem wyłączając z kosztów wypłaconą zaliczkę.

Jakie jakie zalety daje zakup nagrobka w Skierbieszowie?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

 • Ponad 30 letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej
 • Rozmaity wybór granitów/marmurów z całego świata ( Brazylia, Francja, Hiszpania, Indie, Kanada itd. )
 • Profesjonalny park maszynowy
 • Gwarancja granitu pierwszego gatunku
 • Firma Rakpol prosperuje bez pośredników co daje konkurencyjne ceny w branży kamieniarskiej
 • Wykonujemy usługi kompleksowo od przygotowania grobowca do pochówku po montaż nagrobka
 • Pisemna gwarancja na nagrobek
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski

Pomniki i Nagrobki Skierbieszów- RAKPOL

Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz telefon: 796 912 966

 

Nagrobki Skierbieszów - oddział firmy RAKPOL


W firmie RAKPOL tworzymy zarowno proste jaki wysublimowane nagrobki. Zajmujemy się także obróbką płyt kamiennych i kamienia, granitu, rzeźbieniem i szlifowaniem np. pomników, blatów, nagrobków, schodów, grobowców. Dysponujemy na miejscu parkiem maszyn.

Nasze zaplecze to kamień który mamy dostępny na miejscu. Oferujemy konkurencyjne ceny, traktujemy klientów indywidualnie i według potrzeb. Zapraszamy!

 

Na terenie Skierbieszowa znajdziemy:

 1. Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
 2. trzy cmentarze:
  • cmentarz wojenny z I wojny światowej, żołnierzy radzieckich i żołnierzy armii niemieckiej
  • cmentarz polskokatolicki
  • cmentarz wojenny z I wojny światowej, pochowanych jest 1650 żołnierzy armii radzieckiej 

 

Powiat zamojski

Gmina Skierbieszow

Liczba ludności 1315

Kod pocztowy 22-420
 
Województwo Lubelskie

Oferta

Nagrobki Pojedyncze

W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada bardzo duży wybór nagrobków pojedynczych dostępnych od ręki. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że wszystkie nagrobki wykonywane są precyzyjnie, sumiennie i indywidualnie pod każdego klienta. Pomniki tworzone są z granitu pierwszego gatunku. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka pojedynczego. Aby urozmaicić wygląd pomnika posiadamy w ofercie takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Podwójne Nagrobki

Zakład Kamieniarski RakPol posiada bogatą ofertę nagrobków podwójnych. Każdy projekt wykonany jest z bardzo wysoką starannością. Posiadamy dużą różnorodność materiałów eksploatacyjnych, z których tworzymy nagrobki. Każdy projekt wykonywany jest wedle życzenia klienta. Mamy możliwość wykonania podwójnych pomników grobowych o różnych wzorach i kształtach. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka podwójnego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków podwójnych. W swojej ofercie mamy także dodatki do nagrobków podwójnych takie jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Nagrobki standardowe

Zakład Kamieniarski RakPol w swojej ofercie posiada ogromny wybór nagrobków standardowych. Długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że nagrobki standardowe wykonywane są precyzyjnie i sumiennie. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie pod każdego klienta. Oferujemy doskonałe ceny pomników standardowych. Wykonujemy nagrobki standardowe o różnych wzorach i kształtach. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka standardowego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków standardowych. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu do pomników standardowych takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.


Skierbieszów - Tomaszów Lubelski

Dojazd do Firmy Kamieniarskiej RakPol z miejscowości Skierbieszów. Kieruj się na wschód w stronę DW843 . Następnie skręć ostro w prawo i jedź przez około 15 km, aż dojedziesz do ronda, na którym zjedziesz drugim zjazdem w ul. Legionów. Jedz do Ronda Honorowych Dawców Krwi i zjedź trzecim zjazdem w al. Jana Pawła II. Następnie aby dojechać do zakładu Kamieniarskiego RakPol jedź DK17 przez 32 km. Mijasz takie miejscowości jak :Udrycze Kolonia, Kalinowice, Krynice, Budy i Tarnawatka. Wjeżdżając do Tomaszowa Lubelskiego za cmentarzem który jest po prawej stronie skręcasz w prawo . Jadąc przez około 100 metrów zauważysz baner z reklamą Firmy Rakpol jak i nagrobki i pomniki na placu wystawowym.

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759