Pomniki i Nagrobki Przemyśl- RAKPOL

Gdzie można zamówić niedrogie nagrobki w Przemyślu?

W dzisiejszych czasach wiele firm kamieniarskich działa jako pośrednik przez co zawyżają cenę nominalną nagrobka granitowego. Nasz zakład kamieniarski profesjonalizuje się w produkcji nagrobki Przemyśl od ponad 30 lat. Dzięki temu, że firma Rakpol jest zakładem produkcyjnym działamy bez pośredników - co daje nam konkurencyjność cenową w branży kamieniarskiej. Surowce niezbędne do wykonania nagrobka zamawiamy z całego świata. Są to granity pierwszego gatunku certyfikowane na które udzielamy 100% gwarancji. Firma Rakpol gwarantuje usługę kompleksową od przygotowania miejsca do pochówku po montaż nagrobka granitowego.

Jakie wykonuje usługi zakład kamieniarski w Przemyślu ?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

  • Nagrobka
  • Grobowca ziemnego
  • Pomnik granitowy
  • Kominka
  • Blaty kuchenne i łazienkowe
  • Parapety
  • Rzeźby
  • Elementy dekoracyjne ( krzyże, książki granitowe)
  • Prace remontowo budowlane
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski

Pomniki i Nagrobki Przemyśl- RAKPOL

Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz telefon: 796 912 966

 

Nagrobki Przemyśl - oddział firmy RAKPOL

 

W naszej firmie zajmujemy sie obróbką kamienia, płyt granitowych, rzeźbieniem czy szlifowaniem na potrzeby blatów, nagrobków, pomników, schodów, grobowców. Posiadamy na miejscu park maszyn i jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta indywidualnie. Dzięki własnemu magazynowi oferujemy konkurencyjne ceny, zapraszamy do kontktu.


Na terenie Przemyśla znajdują się zabytkowe nagrobki na Cmentarzu Głównym, Nowy i Stary cmentarz żydowski który uległ dewastacji podczas II Wojny Światowej, , Cmentarz Wojskowy, Zabytkowy zespół cmentarzy wojennych Twierdzy Przemyśl 1914-1915r., Nowa Synagoga i Synagoga Zasańska, jak również trzy nieistniejące już synagogi. W Przemyślu możemy znaleźć również Pałac biskupów Greckokatolickich, Cerkiew Bazylianów, Archikatedrę rzymskokatolicką Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Jana Chrzciciela, Cerkiew Bizantyjsko-Ukraińską Matki Bożej Bolesnej, Kościół św. Jana Apostoła i wiele innych zdumiewających miejsc czci religijnej.

Powiat przemyski

Gmina gmina miejska

Prawa miejskie 1389

 

Województwo Podkarpackie

Oferta

Nagrobki Pojedyncze

Jeśli szukasz zakładu kamieniarskiego aby zamówić nagrobki pojedyncze w Tomaszowie Lubelskim, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Rakpol. Nagrobki pojedyncze nowoczesne i standardowe tworzymy z materiałów kamienia pierwszego gatunku na które wypisujemy gwarancję. Wykonujemy projekty na bazie wymagań klienta, posiadamy urozmaicone zaplecze z projektami nagrobków pojedynczych granitowych i marmurowych. Tworzymy nowoczesne i bogate nagrobki jak i standardowe i tanie pomniki. Ceny w zakładzie Rakpol są jednymi z najbardziej korzystnych w powiecie Tomaszowskim jak i województwie lubelskim branży kamieniarskiej. Firma Rakpol to zakład produkcyjny, który wyrabia nagrobki i pomniki o różnych wymiarach i kształtach. Aby urozmaicić wygląd nagrobka mamy w ofercie zdobienia w postaci: rzeźba artystyczna w kamieniu, zdjęcia osoby zmarłej w krysztale, grawer nagrobny zdjęcia, krzyże, flakony, litery oraz krzyże ze stali nierdzewnej jak i kostka brukowa wokół nagrobka granitowego.

Podwójne Nagrobki

Zakład kamieniarski RAKPOL również oferuje w swoim zapleczu nagrobki podwójne granitowe. Dzięki okazałej ofercie i rozmaitości materiałów granitowych jakimi gospodarujemy możliwe jest realizowanie nowoczesnych cięć podczas tworzenia nagrobków podwójnych nowoczesnych granitowych i marmurowych o różnym wzorze i kształcie. Wszystkie pomniki wykonywane są szczegółowo oraz z wielką precyzją. Firma Rakpol w Tomaszowie Lubelskim gwarantuje nieszablonowe rozwiązania przy realizacji nagrobków podwójnych granitowych i marmurowych, a także rozmaitość materiałów. Analogicznie jak w sytuacji nagrobków pojedynczych podchodzimy indywidualnie co do wymagań konsumenta przy korzystaniu z usług Zakładu Kamieniarskiego Rakpol. Projektujemy na zlecenia klienta jak i posiadamy szereg projektów nagrobków podwójnych, pojedynczych, nowoczesnych, standardowych granitowych i marmurowych. Do udoskonalenia wyglądu pomnika oferujemy: rzeźbę artystyczną, zdjęcia nagrobne grawerowane, zdjęcia w krysztale, flakony, podstawki pod znicze, krzyże i litery ze stali nierdzewnej oraz wykonanie kostki brukowej wokół nagrobka. Ceny nagrobków i pomników są bardzo konkurencyjnie w województwie lubelskim.

Nagrobki dziecięce

Firma RakPol tworzy przepiękne pomniki dziecięce, które wykonywane są z wysoką precyzją i starannością. Zakład Kamieniarski RakPol wykonuje nagrobki dziecięce z kamieni naturalnych takich jak: granit oraz marmur, który jest bardzo popularny na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Tworzymy każdy nagrobek dziecięcy wedle życzenia klienta.


Przemyśl - Tomaszów Lubelski

Droga do Zakładu Kamieniarskiego Rakpol zajmuje około półtorej godziny. Swoją drogę zaczynasz w kierunku Jagiellońska/DK28 na wschód w stronę Tadeusza Kościuszki po czym skręć w lewo w Wybrzeże Prezydenta Woodrowa Wilsona . Następnie po kilometrze na rondzie trzeci zjazd w Sanowa a kolejnie skręć w lewo w Aleja Solidarności /DK77 i jedź dalej przez 16 km. Dalej Skręć w prawo w DK94 i na następnym rondzie pierwszy zjazd w Budowlanych /DK94. Po przebyciu 4 kilometrów skręć w lewo w kierunku Łazy. Następnie po przejechaniu niespełna 10 km. Skręć w lewo w kierunku Lubaczów. Po przebyciu 9 km. Skręć w lewo po czym ponownie w lewo po kilometrze. Kolejnie skręć w prawo po 9,8 km. Następnie na rondzie prosto na DW865 i na kolejnym rondzie trzeci zjazd w DW865. Po 10 kilometrach na rondzie prosto na Solidarności /DW865. Jedź dalej DW865 przez 4,1 kilometra, po czym skręć w lewo w DW864 i jedź prosto przez 17 km. Następnie w Suścu skręć w prawo w Tomaszowska i jedź przez 14 km. Na pierwszym skrzyżowaniu skręć w lewo . Pokonując zaledwie kilometr jadąc cały czas prosto, na rondzie drugi zjazd na Żwirki i Wigury. Przy następnym skrzyżowaniu prosto wzdłuż ulicy Sikorskiego aż do sygnalizacji świetlnej. Na światłach skręcamy w lewo i dosłownie 30 m za benzynową stacją Orlen w pierwsze skrzyżowanie skręcamy w lewo. Przejeżdżając 100 metrów dojeżdżamy do Firmy Rakpol zauważając baner z reklamą jak i wystawą nagrobków i pomników granitowych. Jadąc z Przemyśla mijasz takie miejscowości jak : Żurawica, Radymno, Laszki, Nowa Grobla, Oleszyce, Dachnów, Cieszanów, Ruda Różaniecka, Susiec, Łosiniec i Pasieki.

Nagrobki z granitu Przemyśl

Obecnie granit to jeden z najbardziej polecanych skał naturalnych używanych w produkcji nagrobków w Przemyślu. Jest ogromnie odporny na warunki klimatyczne, zdaje egzamin wyjątkowo dobrze przy srogich zimach jak i ogromnych upałach. Odporność granitu na wilgoć jest ogromnym plusem. W przeciwieństwie do piaskowca , który ma strukturę chropowatą granit jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości dzięki gładkiej powierzchni. Przy regularnej konserwacji nagrobek granitowy nie ma prawa matowieć ani blaknąć. Jego wybór kolorystyczny, elegancja i dostojność oddaje powagę i hołd miejsca pochówku. Kamieniarstwo Rakpol rekomenduje użycie granitu przy realizacji nagrobka lub pomnika w Przemyślu.

Nagrobki z marmuru Przemyśl

Marmur to kamień naturalny. Jest elegancki o zastosowaniu dekoracyjnym. Występuje w wielu kolorach i wzorach, najbardziej powszechny jest biały, ale można wyselekcjonować też na przykład : żółty, zielony ,granatowy, brązowy czy czarny. Czy warto zdecydować się na nagrobek marmurowy na cmentarzu w Przemyślu? Począwszy od tego, że marmur to skała porowata, która jest podatna jest na wilgoć oraz, łatwa w zarysowaniu w odróżnieniu od granitu. Dlatego jeżeli konsument zdecyduje się na wybór nagrobka marmurowego powinien regularnie pielęgnować i konserwować produkt. W przeciwnym razie marmur będzie narażony na utracenie walorów estetycznych. W realizacjach budowlanych marmur sprawdzi się perfekcyjnie. Najczęściej jest używany w zabudowach kominków, blatów kuchennych, podłóg, parapetów czy ścian. Dużym plusem marmuru jest to iż bardzo dobrze przewodzi ciepło co daje ciepło w domach rodzinnych. Najlepszym wyjściem przy wyborze marmuru jest aranżacja wnętrz, natomiast ku czci zmarłym Rakpol Zakład Kamieniarski rekomenduje wybrać nagrobek granitowy

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759