Nagrobki i Pomniki Obsza RAKPOL

Jak wygląda przebieg zamówienia i wycena nagrobka w miejscowości Obsza?

W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny lub osobisty pod numer 606382759 lub 796912966. Drugi krok to ustalenie na jakim cmentarzu Firma Rakpol ma wykonać zleconą usługę. Następnie ustalamy jaki rodzaj nagrobka i grubość poszczególnych elementów pomnika. W dalszej kolejności opierając się na wymiarach oraz grubości nagrobka zostaje przez nas wyznaczona cena . Aby dokonać szczegółowych pomiarów nagrobka, a także aby wyznaczyć jego cenę konieczne jest zaplanowanie spotkania z klientem na cmentarzu w umówionym miejscu. We wcześniejszym ustalonym terminie następuje złożenie nagrobka w określonym miejscu. Końcowym etapem jest rozliczenie się z klientem wyłączając z kosztów wypłaconą zaliczkę.

Jakie jakie zalety daje zakup nagrobka w Obszy?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

 • Ponad 30 letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej
 • Rozmaity wybór granitów/marmurów z całego świata ( Brazylia, Francja, Hiszpania, Indie, Kanada itd. )
 • Profesjonalny park maszynowy
 • Gwarancja granitu pierwszego gatunku
 • Firma Rakpol prosperuje bez pośredników co daje konkurencyjne ceny w branży kamieniarskiej
 • Wykonujemy usługi kompleksowo od przygotowania grobowca do pochówku po montaż nagrobka
 • Pisemna gwarancja na nagrobek
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski

Pomniki i Nagrobki Obsza- RAKPOL

Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz telefon: 796 912 966

 

Nagrobki Obsza - oddział firmy RAKPOL


W firmie RAKPOL tworzymy zarowno proste jaki wysublimowane nagrobki. Zajmujemy się także obróbką płyt kamiennych i kamienia, granitu,


W firmie RAKPOL tworzymy zarowno proste jaki wysublimowane nagrobki. Zajmujemy się także obróbką płyt kamiennych i kamienia, granitu, rzeźbieniem i szlifowaniem np. pomników, blatów, nagrobków, schodów, grobowców. Dysponujemy na miejscu parkiem maszyn.

Nasze zaplecze to kamień który mamy dostępny na miejscu. Oferujemy konkurencyjne ceny, traktujemy klientów indywidualnie i według potrzeb. Zapraszamy!

 

Na terenie Łukowej znajdziemy:

 1. zabytkowy kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zbudowany w 1860 jako cerkiew unicka, następnie użytkowany przez parafię prawosławną
 2. trzy cmentarze:
  • unicko-prawosławny z XIX w., zachowany szczątkowo,
  • prawosławny z XIX w.
  • rzymskokatolicki ze zbiorowymi mogiłami żołnierzy Wojska Polskiego z września 1939 roku

 

Powiat biłgorajski

Gmina Obsza

Liczba ludności 794

Kod pocztowy 23-413
 
Województwo Lubelskie

Oferta

Nagrobki Pojedyncze

W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada bardzo duży wybór nagrobków pojedynczych dostępnych od ręki. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że wszystkie nagrobki wykonywane są precyzyjnie, sumiennie i indywidualnie pod każdego klienta. Pomniki tworzone są z granitu pierwszego gatunku. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka pojedynczego. Aby urozmaicić wygląd pomnika posiadamy w ofercie takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Podwójne Nagrobki

Zakład Kamieniarski RakPol posiada bogatą ofertę nagrobków podwójnych. Każdy projekt wykonany jest z bardzo wysoką starannością. Posiadamy dużą różnorodność materiałów eksploatacyjnych, z których tworzymy nagrobki. Każdy projekt wykonywany jest wedle życzenia klienta. Mamy możliwość wykonania podwójnych pomników grobowych o różnych wzorach i kształtach. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka podwójnego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków podwójnych. W swojej ofercie mamy także dodatki do nagrobków podwójnych takie jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Nagrobki standardowe

Zakład Kamieniarski RakPol w swojej ofercie posiada ogromny wybór nagrobków standardowych. Długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że nagrobki standardowe wykonywane są precyzyjnie i sumiennie. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie pod każdego klienta. Oferujemy doskonałe ceny pomników standardowych. Wykonujemy nagrobki standardowe o różnych wzorach i kształtach. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka standardowego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków standardowych. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu do pomników standardowych takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.


Obsza - Tomaszów Lubelski

Dojazd do Kamieniarstwa RakPol z miejscowości Obsza zamuje około 47 minut. Kieruj się na Północ w stronę DW863, skręć w prawo w DW863 jedź przez 12 km następnie skręć w lewo w DW864 i kontynuuj przez ok 4 km, skreć znów w prawo pozostając na DW864 i skręć w lewo na 1 skrzyżowaniu w DW865. Jedź przez ok 25 km, nastepnie skręć w lewo w DK17, kieruj się do Ronda, zjedż z ronda trzecim zjazdem w ul. Zamojską, Skręć w lewo za Stacją Paliw Orlen i jedź przez około 100 metrów zauważysz baner z reklamą Firmy Rakpol jak i nagrobki i pomniki na placu wystawowym. Kierując się z Obszy mijasz takie miejscowości jak : Nowy Lubliniec, Kowalkówka, Płazów, Narol i Bełżec.

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759