796-912-966
606-382-759

Nasze Realizacje

Nagrobki, pomniki Krasnystaw

Gdzie można zamówić niedrogie nagrobki w Krasnymstawie?

W dzisiejszych czasach wiele firm kamieniarskich działa jako pośrednik przez co zawyżają cenę nominalną nagrobka granitowego. Nasz zakład kamieniarski profesjonalizuje się w produkcji nagrobki Krasnystaw od ponad 30 lat. Dzięki temu, że firma Rakpol jest zakładem produkcyjnym działamy bez pośredników – co daje nam konkurencyjność cenową w branży kamieniarskiej. Surowce niezbędne do wykonania nagrobka zamawiamy z całego świata. Są to granity pierwszego gatunku certyfikowane na które udzielamy 100% gwarancji. Firma Rakpol gwarantuje usługę kompleksową od przygotowania miejsca do pochówku po montaż nagrobka granitowego.

Jakie wykonuje usługi zakład kamieniarski w Krasnymstawie ?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

Nagrobka
Grobowca ziemnego
Pomnik granitowy
Kominka
Blaty kuchenne i łazienkowe
Parapety
Rzeźby
Elementy dekoracyjne ( krzyże, książki granitowe)
Prace remontowo budowlane

 

Pomniki i Nagrobki w Krasnymstawie

Zakład Kamieniarski Rakpol oferuje pomniki oraz nagrobki na terenie miasta Krasnystaw. Nasza firma jest już na rynku kamieniarskim od ponad 30 lat która prężnie rozwija się jako firma rodzinna. Długoletnie doświadczenie pozwala nam podejść do każdego zlecenia bardzo indywidualnie. Jako jedna z nielicznych firm posiadamy ogromny wybór kamieni które pozwalają nam wykonać pomniki i nagrobki dla najbardziej wymagających klientów.  

W ofercie posiadamy wiele gotowych wzorów pomników i nagrobków które są bardzo popularne na cmentarzach krasnostawskich. Ale nie widzimy problemu aby zrealizować Państwa projekt, tak aby w pełni usatysfakcjonować rodzinę pogrążoną w żałobie. Dzięki niezwykle rozbudowanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie stworzyć przeróżne dzieła w granicie lub marmurze. 

Naszą pierwszorzędną  specjalnością są nagrobki granitowe oraz marmurowe, ale nie ma dla nas żadnej przeszkody aby wykonać pomnik z rzadziej napotykanych kamieni, które możemy sprowadzić dla Państwa. Specjalizujemy się również w szeregu innych kamiennych dodatków np. wazony, krzyże czy lampiony. Klienci zawszą traktowani ze zrozumieniem i rzeczową obsługę, jak również na to, że efekt końcowy będzie zadowalający.

W naszej ofercie znaleźć można różne rodzaje nagrobków:
  • Nagrobki Pojedyncze

 Jeśli szukasz zakładu kamieniarskiego aby zamówić nagrobki pojedyncze w Krasnymstawie, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Rakpol. Nagrobki pojedyncze nowoczesne i standardowe tworzymy z materiałów kamienia pierwszego gatunku na które wypisujemy gwarancję. Wykonujemy projekty na bazie wymagań klienta, posiadamy urozmaicone zaplecze z projektami nagrobków pojedynczych granitowych i marmurowych. Tworzymy nowoczesne i bogate nagrobki jak i standardowe i tanie pomniki. Ceny w zakładzie Rakpol są jednymi z najbardziej korzystnych w powiecie Tomaszowskim jak i województwie lubelskim branży kamieniarskiej. Firma Rakpol to zakład produkcyjny, który wyrabia nagrobki i pomniki o różnych wymiarach i kształtach. Aby urozmaicić wygląd nagrobka mamy w ofercie zdobienia w postaci: rzeźba artystyczna w kamieniu, zdjęcia osoby zmarłej w krysztale, grawer nagrobny zdjęcia, krzyże, flakony, litery oraz krzyże ze stali nierdzewnej jak i kostka brukowa wokół nagrobka granitowego.

Podwójne Nagrobki

Zakład kamieniarski RAKPOL również oferuje w swoim zapleczu nagrobki podwójne granitowe. Dzięki okazałej ofercie i rozmaitości materiałów granitowych jakimi gospodarujemy możliwe jest realizowanie nowoczesnych cięć podczas tworzenia nagrobków podwójnych nowoczesnych granitowych i marmurowych o różnym wzorze i kształcie. Wszystkie pomniki wykonywane są szczegółowo oraz z wielką precyzją. Firma Rakpol w Tomaszowie Lubelskim gwarantuje nieszablonowe rozwiązania przy realizacji nagrobków podwójnych granitowych i marmurowych, a także rozmaitość materiałów. Analogicznie jak w sytuacji nagrobków pojedynczych podchodzimy indywidualnie co do wymagań konsumenta przy korzystaniu z usług Zakładu Kamieniarskiego Rakpol. Projektujemy na zlecenia klienta jak i posiadamy szereg projektów nagrobków podwójnych, pojedynczych, nowoczesnych, standardowych granitowych i marmurowych. Do udoskonalenia wyglądu pomnika oferujemy: rzeźbę artystyczną, zdjęcia nagrobne grawerowane, zdjęcia w krysztale, flakony, podstawki pod znicze, krzyże i litery ze stali nierdzewnej oraz wykonanie kostki brukowej wokół nagrobka. Ceny nagrobków i pomników są bardzo konkurencyjnie w województwie lubelskim.

Nagrobki dziecięce

Firma RakPol tworzy przepiękne pomniki dziecięce, które wykonywane są z wysoką precyzją i starannością. Zakład Kamieniarski RakPol wykonuje nagrobki dziecięce z kamieni naturalnych takich jak: granit oraz marmur, który jest bardzo popularny na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Tworzymy każdy nagrobek dziecięcy wedle życzenia klienta.

Jak dojechać do nas z Krasnegostawu

Dojazd do Zakładu Produkcyjnego firmy Rakpol zajmuje około godzinę. Na Rondzie Unii Europejskiej kieruj się na trzeci zjazd w Majora Sokołowskiego /Dk17. Następnie po 1,6 km. skręć w prawo w Lwowska /DK17. Po przebyciu 27km. na rondzie w Zamościu drugi Zjazd w Legionów /DK17/DK74/ Na następnym rondzie Honorowych Dawców Krwi trzeci zjazd w aleje Jana Pawła II /DK17. Na ostanim rondzie w Zamosciu zjedź z ronda w Aleje Jana Pawła II i jedź cały czas prosto mijając dwie sygnalizacje świetlne. Następnie kieruj się DK 17 przez około 32 kilometry. Mijasz miejscowości takie jak : Łabunie, Krynice, Budy i Tarnawatka. Wjeżdżając do Tomaszowa Lubelskiego za cmentarzem który jest po prawej stronie skręcasz w prawo. Jadąc przez około 100 metrów zauważysz baner z reklamą firmy Rakpol jak i nagrobki i pomniki na placu wystawowym. Jadąc z Krasnegostawu mijamy miejscowości takie jak : Tuligłowy, Wólka Orłowska, Izbica, Podkrasne, Sitaniec, Zamość, Łabunie, Krynice i Tarnawatka.