Nagrobki i Pomniki Józefów biłgorajski RAKPOL

Jak wygląda przebieg zamówienia i wycena nagrobka w miejscowości Józefów?

W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny lub osobisty pod numer 606382759 lub 796912966. Drugi krok to ustalenie na jakim cmentarzu Firma Rakpol ma wykonać zleconą usługę. Następnie ustalamy jaki rodzaj nagrobka i grubość poszczególnych elementów pomnika. W dalszej kolejności opierając się na wymiarach oraz grubości nagrobka zostaje przez nas wyznaczona cena . Aby dokonać szczegółowych pomiarów nagrobka, a także aby wyznaczyć jego cenę konieczne jest zaplanowanie spotkania z klientem na cmentarzu w umówionym miejscu. We wcześniejszym ustalonym terminie następuje złożenie nagrobka w określonym miejscu. Końcowym etapem jest rozliczenie się z klientem wyłączając z kosztów wypłaconą zaliczkę.

Jakie jakie zalety daje zakup nagrobka w Józefowie?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

 • Ponad 30 letnie doświadczenie w branży kamieniarskiej
 • Rozmaity wybór granitów/marmurów z całego świata ( Brazylia, Francja, Hiszpania, Indie, Kanada itd. )
 • Profesjonalny park maszynowy
 • Gwarancja granitu pierwszego gatunku
 • Firma Rakpol prosperuje bez pośredników co daje konkurencyjne ceny w branży kamieniarskiej
 • Wykonujemy usługi kompleksowo od przygotowania grobowca do pochówku po montaż nagrobka
 • Pisemna gwarancja na nagrobek
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski

Pomniki i Nagrobki Józefów k/Biłgoraja - RAKPOL

Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz telefon: 796 912 966

 

Nagrobki Józefów biłgorajski - oddział firmy RAKPOL


W firmie RAKPOL tworzymy zarowno proste jaki wysublimowane nagrobki. Zajmujemy się także obróbką płyt kamiennych i kamienia, granitu, rzeźbieniem i szlifowaniem np. pomników, blatów, nagrobków, schodów, grobowców. Dysponujemy na miejscu parkiem maszyn.

Nasze zaplecze to kamień który mamy dostępny na miejscu. Oferujemy konkurencyjne ceny, traktujemy klientów indywidualnie i według potrzeb. Zapraszamy!

 

Na terenie Józefowa k/ Biłgoraja znajdziemy:

 1. XIX-wieczna synagoga
 2. XIX-wieczny kościół parafialny
 3. park przykościelny – dawny cmentarz, zachowane niektóre nagrobki, drzewa – pomniki przyrody
 4. cmentarz parafialny – wiele zabytkowych nagrobków z XIX i XX wieku, w tym grób poety Mieczysława Romanowskiego, liczne drzewa – pomniki przyrody
 5. XIX-wieczny kirkut, od czasów wojny pozostający w stanie dewastacji
 6. XIX-wieczna kapliczka z kopią obrazu Matki Boskiej Leżajskiej w północno-wschodniej części rynku

 

Powiat biłgorajski

Gmina Józefów

Data założenia 1725

Prawa miejskie 1725-1870,1988

Liczba ludności 2494

Kod pocztowy 23-460

Urząd miejski

ul. Kościuszki 37

23-460 Józefów

Województwo Lubelskie
 

Oferta

Nagrobki Pojedyncze

W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada bardzo duży wybór nagrobków pojedynczych dostępnych od ręki. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że wszystkie nagrobki wykonywane są precyzyjnie, sumiennie i indywidualnie pod każdego klienta. Pomniki tworzone są z granitu pierwszego gatunku. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka pojedynczego. Aby urozmaicić wygląd pomnika posiadamy w ofercie takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Podwójne Nagrobki

Zakład Kamieniarski RakPol posiada bogatą ofertę nagrobków podwójnych. Każdy projekt wykonany jest z bardzo wysoką starannością. Posiadamy dużą różnorodność materiałów eksploatacyjnych, z których tworzymy nagrobki. Każdy projekt wykonywany jest wedle życzenia klienta. Mamy możliwość wykonania podwójnych pomników grobowych o różnych wzorach i kształtach. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka podwójnego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków podwójnych. W swojej ofercie mamy także dodatki do nagrobków podwójnych takie jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Nagrobki standardowe

Zakład Kamieniarski RakPol w swojej ofercie posiada ogromny wybór nagrobków standardowych. Długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że nagrobki standardowe wykonywane są precyzyjnie i sumiennie. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie pod każdego klienta. Oferujemy doskonałe ceny pomników standardowych. Wykonujemy nagrobki standardowe o różnych wzorach i kształtach. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka standardowego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków standardowych. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu do pomników standardowych takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.


Józefów - Tomaszów Lubelski

Droga do Firmy RakPol w Tomaszowie Lubelskim z miejscowości Józefów. Kieruj się na ul. Kościuszki jest to DW 853 na wschód w stronę ul. Leśnej przez 26 km. Wjeżdżając do Tomaszowa Lubelskiego na pierwszym rondzie trzeci zjazd wzdłuż ulicy Wojska Polskiego. Następnie na pierwszym skrzyżowaniu w prawo w kierunku Folwarcznej około 1 kilometr. Kolejnie skręć w prawo i jadąc cały czas prosto około 1 kilometr aż zauważalny będzie baner z reklamą Firmy Rakpol wraz z wystawą nagrobków i pomników granitowych. Jadąc do Tomaszowa Lubelskiego mijasz po drodze takie miejscowości jak Ciotusza Stara, Ulów, Łasochy, Rogóźno-Kolonia.

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759