Nagrobki i Pomniki Lubycza-Królewska RAKPOL

Gdzie można zamówić niedrogie nagrobki w Lubyczy-Królewskiej?

W dzisiejszych czasach wiele firm kamieniarskich działa jako pośrednik przez co zawyżają cenę nominalną nagrobka granitowego. Nasz zakład kamieniarski profesjonalizuje się w produkcji nagrobki Lubycza-Królewska od ponad 30 lat. Dzięki temu, że firma Rakpol jest zakładem produkcyjnym działamy bez pośredników - co daje nam konkurencyjność cenową w branży kamieniarskiej. Surowce niezbędne do wykonania nagrobka zamawiamy z całego świata. Są to granity pierwszego gatunku certyfikowane na które udzielamy 100% gwarancji. Firma Rakpol gwarantuje usługę kompleksową od przygotowania miejsca do pochówku po montaż nagrobka granitowego.

Jakie wykonuje usługi zakład kamieniarski w Lubyczy-Królewskiej ?

Firma Rakpol oferuje państwu wykonanie:

 • Nagrobka
 • Grobowca ziemnego
 • Pomnik granitowy
 • Kominka
 • Blaty kuchenne i łazienkowe
 • Parapety
 • Rzeźby
 • Elementy dekoracyjne ( krzyże, książki granitowe)
 • Prace remontowo budowlane
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski
Nagrobki pomniki Tomaszow Lubelski

Pomniki i Nagrobki Lubycza-Królewska - RAKPOL

Zapraszamy do kontaktu:

Mateusz telefon: 796 912 966

 

Nagrobki Lubycza Królewska - Oddział firmy RAKPOL

 

Firma Rakpol działa na terenie miejscowości Lubycza Królewska z ofertą bardzo dostępnych cenowo nagrobków, pomników, obróbki kamienia, układania bruku.

Dojeżdzamy do klienta pod wskazany adres i dowolną godzinę, prosimy dzwonić pod numer telefonu 796 912 966.

Posiadamy własne zasoby maszynowe i kamienia, za czym idą duże możliwości indywidualizowania zamówień na nagrobki lub pomniki.

 Wspólnoty wyznaniowe

 1. Kościół katolicki- parafia Matki Bożej Różańcowej
 2. Świadkowie Jehowy - zbór Lubycza Królewska

 

Powiat tomaszowski

Gmina Lubycza Królewska

Prawa miejskie 1759–1787 i od 2016

Burmistrz Tomasz Leszczyński

Liczba ludności 2485

Kod pocztowy

22-680

Urząd miejski

Kolejowa 1

22-680 Lubycza Królewska

Województwo Lubelskie

 

Oferta

Nagrobki Pojedyncze

W swojej ofercie Zakład Kamieniarski RakPol posiada bardzo duży wybór nagrobków pojedynczych dostępnych od ręki. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że wszystkie nagrobki wykonywane są precyzyjnie, sumiennie i indywidualnie pod każdego klienta. Pomniki tworzone są z granitu pierwszego gatunku. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka pojedynczego. Aby urozmaicić wygląd pomnika posiadamy w ofercie takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Podwójne Nagrobki

Zakład Kamieniarski RakPol posiada bogatą ofertę nagrobków podwójnych. Każdy projekt wykonany jest z bardzo wysoką starannością. Posiadamy dużą różnorodność materiałów eksploatacyjnych, z których tworzymy nagrobki. Każdy projekt wykonywany jest wedle życzenia klienta. Mamy możliwość wykonania podwójnych pomników grobowych o różnych wzorach i kształtach. Oferujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka podwójnego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków podwójnych. W swojej ofercie mamy także dodatki do nagrobków podwójnych takie jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.

Nagrobki standardowe

Zakład Kamieniarski RakPol w swojej ofercie posiada ogromny wybór nagrobków standardowych. Długoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwala nam zagwarantować, że nagrobki standardowe wykonywane są precyzyjnie i sumiennie. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie pod każdego klienta. Oferujemy doskonałe ceny pomników standardowych. Wykonujemy nagrobki standardowe o różnych wzorach i kształtach. Gwarantujemy kompleksową usługę kamieniarską od wykopania grobowca po montaż nagrobka standardowego, a także ułożenia odwodnienia wokół nagrobków standardowych. Dodatkowo możemy zaoferować Państwu do pomników standardowych takie dodatki jak: książki nagrobkowe, litery mosiężne, misy i donice nagrobne, lampiony i krzyże.


Lubycza Królewska - Tomaszów Lubelski

Dojazd do Firmy Rakpol z miejscowości Lubycza Królewska trwa około 20 minut. Kieruj się DK17 na zachód w stronę Machnika przez nieco ponad 15 kilometrów, przejeżdżając przez Bełżec aż do głównego ronda w Tomaszowie Lubelskim. Na rondzie drugi zjazd w DK17. Jadąc cały czas prosto mijamy sygnalizacje świetlną i dosłownie za stacja benzynową Orlen skręcamy w lewo. Po przejechaniu około 100 metrów zauważalny jest baner reklamy Zakładu Kamieniarskiego Rakpol jak i nagrobki i pomniki na placu wystawowym

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759