Realizacja nagrobka granitowego w Tarnawatce

Realizacja nagrobka granitowego w Tarnawatce przez firmę Rakpol. Pomnik granitowy nowoczesny absolute Black. Litery i krzyż ze stali nierdzewnej. Styl nagrobka na kant. Kamieniarstwo Tarnawatka, nagrobki i pomniki, granit i marmur

Realizacja w Zamościu Absolute Black, Rzeźba

Motaż nagrobka nowoczesnego na cmentarzu komunalnym w Zamościu. Nagrobek ekskluzywny z granitu antartic white. Pomnik z rzeźbą artystyczną i wstawkami z granitu absolute Black. Kamieniarstwo Zamość, nagrobki i pomniki Zamość, rzeźba artystyczna, litery mosiężne, kostka brukowa, ławka nagrobka i zdjęcie w krysztale.

Nowa realizacja Łaszczów

Montaż nagrobka granitowego przez firmę Rakpol na cmentarzu w Łaszczowie. Nagrobek granitowy nowoczesny, dwupoziomowy, granit impala i kostka brukowa. Kamieniarstwo Łaszczów, Nagrobki i Pomniki Łaszczów, grobowce, granit i marmur, krzyż róża i litery mosiężne.

 alt3
 

Wysokiej jakości maszyny pozwalają nam dopracować każdy szczegół w realizacji pomnika/nagrobka, natomiast wyspecjalizowana kadra pracownicza, pozwala wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Decydując się na współpracę z naszym zakładem możecie Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo oraz terminowe wykonanie powierzonego zlecenia.


 

 

 

 

 

 

 

Telefon Nagrobki


Mateusz 796-912-966
Jerzy 606-382-759